1111
АсМАП України
НКЦ АсМАП України
Радіостанції President
Страхова компанія «Перша»
Український транспортний союз
Український транспортний союзУкраїнська мова  UKR   Русский язык  RUS   English  ENG               
      А  К  Ц  І  Я   ! ! !          Цифровий тахограф нового покоління EFAS-3 по ціні 9 500 грн (з ПДВ).         А  К  Ц  І  Я   ! ! !          Відкрилась філія НКЦ АсМАП у м.Львові. Проводиться навчання по курсу код 095 , та підвищення кваліфікації керівників та менеджерів .

          НАВЧАННЯ

Програма навчання по експлуатації цифрових тахографів була спеціально розроблена у співпраці з Академією IRU для того, щоб допомогти керівництву підприємств, фахівцям і водіям уникнути порушень національного та міжнародного законодавства в частині режиму праці і відпочинку та роботи з цифровим тахографом, і як наслідок штрафів і проблем.

Наш «Інтерактивний курс по експлуатації цифрових тахографів»:
• орієнтований на різні категорії слухачів;
• складений відповідно до вимог національного законодавства та директив Євросоюзу;
• визнаний на міжнародному рівні;
• затверджено Мінінфраструктури Україна експертним висновком № 1/ЕУТР/П від 12.07.2010;
• забезпечений інтерактивним ресурсом, який дозволяє проводити наочне і індивідуальне навчання в режимі «он-лайн» - (електронний тренажер)

У програмі навчання наступні питання:
• Законодавча основа (Європейська угода щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР). Вимоги національного законодавства
• Цифровий тахограф: загальна будова, технічні характеристики, типи карток, обслуговування тахографів (калібрування та ремонт), зберігання даних. • Експлуатація цифрового тахографа.
• Контроль та відповідальність

В ході занять слухачі зможуть придбати теоретичні знання і практичні навички роботи з цифровими тахографами.
Методика викладання передбачає застосування сучасних форм навчання: лекційних занять, використання інтерактивної програми навчання, та проведення практичних занять з використанням механічного тренажера, аналіз конкретних ситуацій, використання активних форм навчання, тестування з метою контролю якості засвоєння матеріалу слухачами.


Цены на бензин    Погода у Львові    Курсы валют НБУ на сегодня!   

Copyright © lvstep.gmail.com  2011