1111
АсМАП України
НКЦ АсМАП України
Радіостанції President
Страхова компанія «Перша»
Український транспортний союз
Український транспортний союз
ineloУкраїнська мова  UKR   Русский язык  RUS   English  ENG               
      У   В  А  Г  А   ! ! !         АРХІВАЦІЯ КАРТОК ДЛЯ ТАХОГРАФА 24/7 ЦІЛОДОБОВО ! тел. (067) 3417755          А  К  Ц  І  Я   ! ! !          Цифровий тахограф нового покоління EFAS-3 по ціні 9 500 грн (з ПДВ).         У  В  А  Г  А   ! ! !          Відкрилась філія НКЦ АсМАП у м.Львові. Проводиться навчання по курсу код 095 , та підвищення кваліфікації керівників та менеджерів .

   Продаж , встановлення та сервісне обслуговування радіостанцій PRESIDENT

  Все більше в житті водіїв-далекобійників відіграють радіостанції. Для водія це і спілкування з іншими водіями під час руху, і попередження про небезпеку, яка чатує їх в дорозі, і інформація про пробки (і не тільки) в дорозі.

  Наш сервісний центр - офіційний представник компанії PRESIDENT (яка спеціалізується на радіостанціях) у м. Львові. До Ваших послуг широкий вибір радіостанцій PRESIDENT і аксесуарів до них. Наші спеціалісти допоможуть Вам вибрати конкретну модель радіостанції, нададуть Вам консультацію щодо технічних характеристик різних моделей, проведуть інструктаж про правила користування радіостанцією, і при необхідності налаштують і відремонтують її.

Tommy-ASC   TRUMAN ASC   Johnny-III-ASC   HARRY III ASC  
WALKER-ASC   JOHNSON-II-ASC   JACKSON-II-ASC  Цены на бензин    Погода у Львові      

Copyright © lvstep@gmail.com  2011