1111
АсМАП України
НКЦ АсМАП України
Радіостанції President
Страхова компанія «Перша»
Український транспортний союз
Український транспортний союз
inelo


Українська мова  UKR   Русский язык  RUS   English  ENG               
      У   В  А  Г  А   ! ! !         Нові телефони ! офіс (067) 355 0068, (095) 019 5893, сервіс (067) 341 7755 , (095) 637 3651 , (066) 705 6786       У   В  А  Г  А   ! ! !         АРХІВАЦІЯ КАРТОК ДЛЯ ТАХОГРАФА 24/7 ЦІЛОДОБОВО ! тел. (067) 3417755          У  В  А  Г  А   ! ! !          Відкрилась філія НКЦ АсМАП у м.Львові. Проводиться навчання по курсу код 095 , та підвищення кваліфікації керівників та менеджерів .
  Захист інтересів перевізників шляхом оскарження неправомірних рішень контролюючих органів в країнах ЄС
Pobierz obrazkiPobierz obrazki
Pobierz obrazki
Захист інтересів перевізників шляхом оскарження неправомірних рішень контролюючих органів
в країнах ЄС
Лідер на польському ринку Група Inelo (компанії Inelo, OCRK та GBOX) спільно з
НКЦ АсМАП, для міжнародних перевізників, господарська діяльність яких зареєстрована поза межами ЄС, створили інноваційний продукт покликаний допомогти перевізникам у вирішенні конфліктних ситуацій, що виникають під час дорожньо-транспортних перевірок в країнах ЄС. Ми приготували спеціальну послугу - OCRK EXPERT, яка допоможе транспортним компаніям не тільки віднайтися в безлічі законів, підзаконних актів та інструкцій обов’язкових до виконання в Європі, але й захистить перевізників від неправомірних дій та рішень контролюючих органів.
Послуга OCRK EXPERT включає:

- телефон гарячої лінії 24h/7: допомога водіям під час дорожнього контролю, відповіді на питання логістів та водіїв, щодо робочого часу водіїв, тахографів, небезпечних вантажів, тощо;
- юридична допомога для перевізників які виконують транспортні перевезення на території ЄС, підготовка оскаржень і апеляцій на неправомірні рішення контролюючих органів;
- офіційний представник на території Польщі (тільки офіційний представник може подати оскарження чи апеляцію);
- навчання водіїв і працівників транспортних компаній;
- допомога в приготуванні і правильному заповненні обов'язкової в транспорті документації.
Експерти Групи Inelo допоможуть вам з:

- Особливостями правильного заповнення дозволів на виконання міжнародних перевезень. Загальними та спеціальними положеннями ЄУТР – приклади інтерпретації окремих норм різними контролюючими органами країн Євросоюзу.
- Правильною реєстрацією робочого часу водіїв. Ручним введення даних. Правильним обслуговуванням тахографів, що знижує ризик покарання під час дорожнього контролю.
- Перевищенням водіями норм робочого часу – виняткові ситуації. Перетином кордону (EU – UA) – час праці і відпочинку водія.
- Перевезеннями та моніторингом вантажів, які потребують спеціального поводження (SENT) – найважливіші інформації.
- Як поводитися під час дорожньої перевірки часу праці водія та технічного стану транспортного засобу.
- Видами, способами виявлення та правовими наслідками маніпуляцій. Заборонами та обмеженнями в русі в країнах Європи.
- Планованими зміни в законодавстві ЄС, Пакет Мобільності, smart тахографи, то що.
Вже майже 20 років компанія Inelo займається виготовленням програмного забезпечення для аналізу робочого часу водіїв (TachoScan), яким користуються не тільки перевізники але й органи державної виконавчої влади покликані контролювати вантажні та пасажирські перевезення (TachoScan Control). Щоденно, на програмному забезпечені фірми Inelo працює понад 4 000 інспекторів (40 контролюючих органів) з 21 країни Європи, а саме: Польща, Німеччина, Англія, Голландія, Чехія, Естонія, Румунія, Литва, Латвія, Словаччина, Люксембург, Словенія, Мальта, Бельгія, Україна, Швейцарія, Македонія, Франція, Данія, Швеція та Угорщина.

Також, в 2002 році, для підтримки перевізників, була створена компанія OCRK, яка на сьогоднішній час обслуговує понад 40 тисяч водіїв. Наші експерти – колишні працівники польської дорожньо-транспортної інспекції (ITD), допомагають перевізникам в комплектуванні обов’язкової документації, представляють інтереси перевізника під час проведення перевірки компанії, проводять навчання для водіїв і менеджерів, допомагають водіям під час дорожнього контролю 24 h/7, подають від іменні перевізника скарги та апеляції на неправомірні рішення контролюючих органів, etc.

Щоб ознайомитися більш детально з нашою пропозицією можете звертатися безпосередньо до мене за телефоном + 48 532 752 177 (WhatsApp) або електронною поштою: ibyczkowska@inelo.pl, я із задоволенням приготую для Вас індивідуальну комерційну пропозицію.
Pobierz obrazki
Інтернет магазин - https://sklep.inelo.pl/en/


З повагою,

Іванна Бичковська
Координатор по обслуговуванню контролюючих органів та експортним продажам
INELO Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
43-300 Бєльсько-Б’яла, вул. Карпацька 24/U2b

Натисніть, щоб скасувати підписку 
Цены на бензин    Погода у Львові      

Copyright ©  2011