1111
АсМАП України
НКЦ АсМАП України
Радіостанції President
Страхова компанія «Перша»
Український транспортний союз
Український транспортний союз
inelo


 

Українська мова  UKR   Русский язык  RUS   English  ENG               
      У   В  А  Г  А   ! ! !         Нові телефони ! офіс (067) 355 0068, (095) 019 5893, сервіс (067) 341 7755 , (095) 637 3651 , (066) 705 6786       У   В  А  Г  А   ! ! !         АРХІВАЦІЯ КАРТОК ДЛЯ ТАХОГРАФА 24/7 ЦІЛОДОБОВО ! тел. (067) 3417755          У  В  А  Г  А   ! ! !          Відкрилась філія НКЦ АсМАП у м.Львові. Проводиться навчання по курсу код 095 , та підвищення кваліфікації керівників та менеджерів .


TachoScan!

TachoScan - системний модуль, що використовується для завантаження, архівування та комплексного аналізу даних з реєстру, карток водія та цифрових тахографів. Використовуючи найновіші версії програмного забезпечення, ви можете бути впевнені, що працюєте відповідно до діючих правил.
Аналіз робочого часу водія, незалежно від того, здійснюється на території України, Республіки Польща або у Німеччині, буде відповідати діючим стандартам та нормативним вимогам.
TachoScan® - єдине таке високорозвинене та потужне програмне забезпечення для завантаження, архівування та аналізу даних з записів, карток водія та пам'яті цифрових тахографів. Це робить керування робочим часом водія простим та точним. Він також повністю відповідає діючим стандартам.
Багаторічний досвід дозволив компанії INELO створити надійне програмне забезпечення, яке було оцінено як польськими, так і європейськими установами, такими як ITD, BAG чи PIP, які використовують прибл. 3500 ліцензій.
Проте, INELO найбільше пишається відгуками понад 10 000 задоволених клієнтів. Саме їхня думка, що управління роботою водіїв за допомогою TachoScan характеризується вищою точністю і не є додатковим обов'язком - це робиться автоматично.Алгоритм, що використовується в програмному забезпеченні TachoScan®, створений та розроблений у співпраці з інспекційними органами, протягом багатьох років став синонімом найвищої якості програмного забезпечення. Це дозволяє точно оцінити робочий час водія, враховуючи всі зупинки та перерви.
TachoScan® використовує дані для аналізу робочого часу водія відповідно до чинного законодавства. Він автоматично виявляє найважливішу інформацію, а система обґрунтованої звітності дозволяє створювати звіти та порівняння, щоб забезпечити надійну інформацію про час роботи водіїв.
Додатки:

  1. Інструкція програми TachoScan
  2. Інсталятор програми TachoScan
Цены на бензин    Погода у Львові   

Copyright ©  2011